Профспілка металургів і гірників України
facebook youtube

26 квітня 2023 року

Не опускаємо рук, покладаючись на інтелект та креативність

26 01

Сьогодні у відеоформаті відбулося засідання Постійної комісії Центральної ради ПМГУ з інформаційної роботи (голова Комісії Олена Логунова, «Запоріжвогнетрив») і відповідальних за інформроботу у територіальних та первинних організаціях ПМГУ, в якому взяв участь перший заступник голови Профспілки Валерій Гавриленко.

Відповідно до порядку денного учасники засідання розглянули матеріали про підсумки конкурсу «Інформація. Знання. Дія».

Традиційний конкурс на краще висвітлення профспілкової роботи минулоріч проводився в обставинах воєнного часу, тож його правила, відповідно, змінилися. Однак, попри всі тривоги і негаразди, потреба спілкуватись, ділитися знаннями, висвітлювати у ЗМІ нашу діяльність не стала менш актуальною. Це підтверджує кількість заявок до участі і помітне тематичне різноманіття матеріалів. Ознайомившись з ними, учасники засідання узгодили проєкт постанови для затвердження Президією ЦР. Після затвердження підсумки конкурсу будуть оприлюднені на сайті ПМГУ.

Також у межах заходу обговорили питання щодо основних завдань інформаційної роботи в період воєнного стану. Серед найбільш значущих виділили такі:

- підтримувати зв’язок з первинними організаціями, членами Профспілки;

- заохочувати активістів до інформаційної роботи, щоб вони сповіщали новини будь-яким способом, письмово чи усно телефоном;

- рекламувати вже існуючі загальні канали інформації – сайт ПМГУ, сторінку Профспілки у Facebook, свої власні сторінки і профілі в соціальних мережах – на рівні первинки чи територіальної ради.

Начальник інформаційного центру ПМГУ Наталія Усенко розповіла колегам про те, що з метою удосконалення сайту Профспілки зараз проводиться електронне опитування відвідувачів ресурсу (розміщене на головній сторінці над новинами). Ті, хто виділять трохи свого часу для того, щоб відповісти на декілька нескладних запитань, допоможуть зробити наш портал більш зручним, цікавим і корисним.

Крім того, Н.Усенко зауважила, що і на сторінці ПМГУ у Facebook з’явилася новинка: рубрика «Профспілкове чому?», орієнтована на пояснення позицій Профспілки з ключових питань простою, зрозумілою мовою. Андрій Слюсаренко (профком «КАМЕТ-СТАЛЬ») підтвердив: спілчани вже помітили і читають актуальні повідомлення.

Голова Молодіжної ради Катерина Гордєєва висловила думку, що треба пропрацювати ідею, як нам використати мережу Telegram для профспілкових сповіщень.

В обговоренні всіх питань взяли участь голова Донецької облради ПМГУ Євген Сівко, завідуючі відділами Марія Загребельна (Криворізька міськрада) і Тамара Згонник (Дніпропетровська облрада), голова профкому Полтавського ГЗК Сергій Афонін, журналісти Наталія Чепець (Покровський ГЗК), Віктор Білик (АрселорМіттал Кривий Ріг), Оксана Шахмоть (Криворізька міськрада), фахівець Запорізької облради Артем Кучеренко.

Завершуючи розмову, учасники засідання із сумом зазначили, що сьогодні їм дуже скрутно з фінансовим забезпеченням та з професійними кадрами, адже багато активістів або на фронті, або, якщо це молоді жінки з дітьми, виїхали за кордон. Але ті інформаційники, що залишилися, не опускають рук, покладаючись на інтелект та креативність, вони наполегливо і плідно працюють, розповідаючи про численні добрі справи наших спілчан.

 • MEFM100x100jpeg
 • atom60
 • fmu60
 • fprk
 • fpu100x100
 • frgu60
 • histadru2t
 • industri-all100x100
 • logo-prupu100x100
 • logo-sm100x100
 • logo_fometaux
 • mtwtu60
 • ptgmprk
 • turkmetall100x100